КОДЕКС ЧЕСТІ

Членство в Асоціації дизайнерів Південного регіону дає можливість бути частиною об’єднаного товариства дизайнерів-професіоналів, які присвятили себе створенню сприятливого клімату для професійного зростання дизайнерів, розвитку і плідної роботи в бізнес середовищі міста і регіону. Створення Асоціації – сміливий і рішучий крок, колосальна праця і велика відповідальність. Користь, яку здатне принести таке співтовариство дизайнерам, очевидна. Щоб Асоціація могла якісно продуктивно функціонувати, членами правління був прийнятий звід правил, які ми закликаємо дотримуватися кожного дизайнера, який вирішив вступити в Асоциацію.


Мета даного кодексу: формування основних принципів етичних норм в дизайнерської практиці, прийнятих усіма членами Асоціації.
Згідно з кодексом слово «дизайнер» – може бути застосовано до фахівців (дизайнерам) займаються: створенням одягу/ взуттям, аксесуарів, моделюванням, конструюванням – позначає людини, що займається дизайном за власною ініціативою або за трудовою угодою.

Звертаємо вашу увагу, що кожен пункт був сформований в ході роботи над створенням Асоціації і обумовлений певним досвідом взаємодії між колегами. Всі правила продиктовані прагненням в першу чергу оберігати Асоціацію від різних чинників, здатних порушити процес її становлення і прагнення до позначених цілям. Разом з перевагами членства в Асоціації на кожного приєдналася професіонала покладається певна відповідальність. Випадкових слів в цьому кодексі немає, закликаємо вас уважно ознайомитися з кожним пунктом і дотримуватися їх.